ÇUMRA ŞEKER'DE KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ VE İÇ TETKİK EĞİTİMLERİ TAMAMLANDI

Anadolu Birlik Holding (ABH) ile Türk Standardları Enstitüsü (TSE) arasında imzalanan protokol kapsamında eğitim programları aralıksız devam ediyor. 

Anadolu Birlik Holding İnsan Kaynakları bünyesinde faaliyet gösteren ABH Akademi (Anadolu Birlik Holding Akademi) İnsan Kaynakları Eğitim ve Gelişim Yönetim birimi, 2024 yılı planlaması kapsamında eğitimlerini sürdürüyor.

ABH Akademi’den yapılan açıklamada, 29 Şubat - 1 Mart 2024 tarihlerinde TS EN ISO 9001 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ ve TS EN ISO 19011 İÇ TETKİK EĞİTİMİ verildiği bildirildi.

Çumra Şeker Kampüsünde gerçekleştirilen ve 2 gün süren eğitime Çumra Şeker Fabrikasında çalışan mühendisler, biyoetanol mühendis, yönetici ve müdürleri katıldı. Eğitim, Türk Standardları Enstitüsü Baş Tetkik Görevlisi Zeynep Öztürk tarafından verildi.

TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve TS EN ISO 19011 İç Tetkik Eğitimlerine Ramazan Bayramı sonrasında devam edileceği ifade edilen açıklamada, 4. Grup eğitim planlamasına Konya Şeker personeli, PANAGRO Et-Süt Entegre Tesisleri ve Çumra Atıştırmalık Ürün Fabrikası çalışanlarının katılacağı belirtildi.
Altınekin Yağ